IZABELIN STUDIO

Profesjonalne studio nagrań

Kompleks Izabelin Studio dysponuje trzema studiami nagraniowymi różnego rodzaju, co pozwala zarejestrować każdy rodzaj muzyki i każdy instrument w najkorzystniejszych dla niego warunkach akustycznych oraz finansowych. Zapisu dokonujemy także w technice surround, co daje muzykom więcej możliwości artystycznej ekspresji a odbiorcom gwarantuje przyjemność słuchania.

Oprócz profesjonalnych warunków nagraniowych oferujemy niepowtarzalną atmosferę. Nasze studio położone jest na obrzeżach malowniczej Puszczy Kampinoskiej (zaledwie 20 minut od centrum stolicy!), która swoją urodą zachęca do spacerów w poszukiwaniu inspiracji.

Studio A posiada część hotelową z tanimi miejscami noclegowymi, kuchnią i przestrzenią wypoczynkową. Dodatkowo latem do dyspozycji naszych gości jest także ogród a w nim patio oraz grill.

Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę, od nagrań do końcowych faz obróbki materiału dźwiękowego. Oferujemy także możliwość rejestracji muzyki live oraz nagrań lektorskich. O jakości dokonywanych u nas nagrań mogą świadczyć setki wydawnictw CD i DVD zawierających najpopularniejsze tytuły czołówki polskiej i zagranicznej fonografii. Wśród nich znajdują się nagrania referencyjne m.in. Anny Marii Jopek czy Tomasza Stańko.

Izabelin Studio
ul. Ks Jeremiego 56, 05-080 Izabelin
studio@izabelinstudio.pl
+48 602 311 631